Stolek je nádherný, úplně jsem se do něj zamilovala. Je to něco mimořádného. Má jedinou nevýhodu. Vzhledem k tomu, že je bílé barvy, bylo by dobré namontovat na šuplíky úchytky. Nedojde tak potom k opotřebení a zašpinění v místě doteků.

• rychlost, ochota

• Výborná komunikace, bleskové dodání.

Vázený zákazník,

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s komunikáciou ako aj s rýchlosťou dodania. Sme radi, že ste u nás našli to, čo ste hľadali a že ste s nákupom spokojný.

Sme radi, že nábytok dorazil skôr, než ste očakávali. Snažíme sa o to, aby sme dodacie lehoty dodržiavali a aby boli čo najkratšie.

Tim Estilofina-nabytek.cz

Krásný stůl, kvalita super.Mohu jen doporučit.

Vázený zákazník,

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nábytkom a s našim obchodom. Sme radi, že ste u nás našli to, čo ste hľadali a že ste s nákupom spokojný.

Tim Estilofina-nabytek.cz

Dodání: Při objednání není uvedeno předběžné datum dodání.
    Při objednání a zaplacení obdržíte termín 4-6 týdnů.
    Pátý týden stále čeká na časovou osu nebo doručení.
    Zkoušel jsem volat na kontaktní číslo, telefon nikdy nezvedal.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.

Pri každom našom produkte máme uvedenú dobu dodania, pravdepodobne ste si to nevšimli na stránke produktu, kde bola uvedená doba dodania 4 - 6 týždňov.

Ospravedlňujeme sa za oneskorenie Vašej objednávky, chápeme, že to bolo pre Vás nepríjemné.

Bohužiaľ došlo k neočakávanému oneskoreniu u nášho dodávateľa. Vašu objednávku sme už odovzdali na expedíciu a mala by byť u Vás doručená do 12.08.

Súčasne by sme radi zlepšili našu komunikáciu so zákazníkmi. Zaviedli sme nový systém, vďaka ktorému budete o stave Vašej objednávky informovaní e-mailom v pravidelných intervaloch.

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

Tim estilofina-nabytek.cz

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Krásné zboží. Dle obrázků odpovídá. Kvalita výborná. Velmi snadná montáž. Návod dostatečný k bezproblémové montáži.

Vážený zákazník,

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s naším obchodom a s objednaným tovarom. Sme radi, že ste s nami boli spokojný/á a že nás odporúčate ostatným.

Veľmi si vážime Vašu recenziu a ďakujeme Vám za Váš čas a za to, že ste sa s nami podelili o Vaše skúsenosti. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a motiváciou do ďalšej práce. Tešíme sa na Vašu skorú opätovnú návštevu!

Team Estilofina-nabytek.cz

• VrabcováVrabcová

Vždy solidní jednání

Vážený zákazník,

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našim obchodom. Sme radi, že ste u nás našli to, čo ste hľadali a že ste s nákupom spokojný.

team Estilofina

• Po objednání zboží ihned zástupce firmy poslal email,aby se přesvědčil o mé spokojenosti a popř.nabídl své další služby ohledně mého zboží.Hodnotím kladně

Spolehlivý a starostlivý přístup.Zboží velice kvalitně a pečlivě zabalené.Objednala jsem skleněné stolky,tak jsem měla obavu v jakém stavu dorazí..skvělé.
    Objednací lhůta byla dokonce o pár dní kratší než avizovali.
    Spokojenost

• Dlouhá čekací doba

Vážený zákazník,

veľmi nás mrzí Vaša negatívna recenzia, obzvlášť keďže pri danom tovare uvádzame dostupnosť tovaru.

V tomto prípade je u daného produktu uvedená doba doručenia 3-5 týždňov. Ak vám termín doručenia nevyhovuje tak nás prosím kontaktujte.

Team Estilofina

Komunikace skvělá, doprava rychlá. Zboží tureckého(?) výrobce nekvalitní (v poměru cena - kvalita). Návod na smontování jen v turečtině.

Reakce obchodu Estilofina

Ďakujeme za Vašu recenzi.

Teší nás, že ste boli spokojní s komunikáciou a rýchlym doručením. Je nám ľúto, že ste neboli spokojní s kvalitou tovaru. Vašu spätnú väzbu ohľadom nekvalitného tovaru tureckého výrobcu odovzdáme dodávateľovi.

Ospravedlňujeme sa, že návod na montáž bol iba v turečtine. Snažíme sa o to, aby všetky produkty mali návod v slovenčine, a v budúcnosti sa budeme snažiť tomuto zabrániť.

Chceme Vám ponúknuť nasledovné riešenia:

Môžete nám tovar vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
    Môžeme Vám ponúknuť zľavu na ďalší nákup.
    Prosím, dajte nám vedieť, ktoré riešenie by Vám najviac vyhovovalo.

Ďakujeme za pochopenie.

Team Estilofina

zakoupila jsem stůl z masivu Las palmas, naprostá spokojenost , nekonalo se žádné nemilé překvapení z reálného stavu versus virtuálního. stejně tak spokojenost s jednáním dodavatele, spolehlivost, tak jak avizovano,tak i doručeno,max do 3 týdnů, kurýrní službou. Naprostá spokojenost, dobrá volba.

Vážený zákazník,

Sme radi, že ste ocenili rýchlu a ochotnú komunikáciu nášho zákazníckeho servisu a rovnako tak kvalitu našich produktov. Snažíme sa o to, aby sme boli k dispozícii našim zákazníkom kedykoľvek potrebujú pomoc s výberom tovaru, objednávkou alebo s čímkoľvek iným.

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše nákupy v budúcnosti.

Team Estilofina

všichni, od administrativy až po doručovací službu, jsou v podnikání velmi svědomití.

• Hezký výběr
    • Ceny OK
    • super poradenství

Vážený zákazník,

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s naším obchodom a s naším jednaním. Sme radi, že ste s nami boli spokojný/á a že nás odporúčate ostatným.

Team Estilofina

EDIT: Po zveřejnění recenze obchod navázal na komunikaci a vyjádřil se ke všem nesrovnalostem, jako kompenzaci poté nabídl slevu. || Obchod nabízí možnost doručení s dvěma kurýry a vynáškou do bytu/domu za 1250,- Kč (běžná cena takové služby je 600-800). Přesto jsem zvolila toto doručení, jelikož zboží vážilo přes 50kg. S balíkem přijel však poue jeden kurýr a oznámil mi, že druhá osoba na vynášku jsem já a že jejich přepravní společnost možnost doručení s dvěma kurýry už vůbec nenabízí. Obchod sice platbu za neposkytnutou službu vrátil, ale nijak se nevyjádřili k faktu, že uvádí klamavé informace, když jim zvolená společnost vůbec takovou službu neposkytuje. Dále jsem byla nespokojena s tím, že balík silně zaáchal zvratky, k tomu se obchod taktéž vůbec nevyjádřil, rozhodně nedoporučuji.

Vážená zákazníkčka,

veľmi nás mrzí, že ste mali s Vašou objednávkou negatívnu skúsenosť. Ceníme si Vašu spätnú väzbu a berieme ju vážne.

Chceli by sme sa Vám ospravedlniť za zmätok ohľadom doručenia s dvoma kuriérmi. Na našej stránke bola bohužiaľ uvedená nesprávna informácia a za to sa hlboko ospravedlňujeme. Snažíme sa udržiavať naše informácie čo najaktuálnejšie, ale v tomto prípade sa nám to, žiaľ, nepodarilo.

Už sme túto chybu napravili a informácie o doručení s dvoma kuriérmi boli z našej stránky odstránené. Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za túto nepríjemnosť a za to, že ste museli vynášať tovar sami.

Radi by sme sa tiež vyjadrili k stavu balíka. Chápeme Vaše rozhorčenie nad jeho poškodením a ospravedlňujeme sa, že Vám bol doručený v takomto stave. Vždy sa snažíme tovar zabaliť čo najstarostlivejšie, aby sa predišlo jeho poškodeniu počas prepravy.

V tomto prípade sme kontaktovali našu prepravnú spoločnosť, aby sme prešetrili, čo sa mohlo stať. Budeme Vás informovať o výsledku šetrenia a o tom, aké kroky podnikneme, aby sa podobná situácia v budúcnosti neopakovala.

Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia a budeme sa snažiť, aby ste mali s našimi službami v budúcnosti len pozitívne skúsenosti.

team Estilofina-nabytek.cz

• Nábytek podle mých představ, který jsem jinde nemohl sehnat.
    • Žádná

Obchod bez problému. U nábytku byla deklarována delší dodací lhůta, ale ve skutečnosti nábytek dorazil dřív než měl. Spokojenost s obchodem i s kvalitou zboží.

Vázený zákazník,

• Objednané zboží bylo možno dodat až v horizontu cca 5 měsíců, nicméně ze strany prodejce rychlé a solidní jednání i vrácení peněz.

Vážený zákazník,
    Ďakujeme Vám za Vašu recenziu a za pochopenie v súvislosti s dlhou dodacou lehotou objednaného tovaru.

Veľmi si vážime Vašu spätnú väzbu a je nám ľúto, že ste museli tak dlho čakať na Vašu objednávku. Snažíme sa o to, aby sme dodacie lehoty dodržiavali a aby boli čo najkratšie. V tomto konkrétnom prípade sme však boli závislí od dodávateľa, ktorý mal meškanie s výrobou tovaru.

Sme radi, že ste boli spokojný/á s našou komunikáciou a s rýchlym vrátením peňazí. Snažíme sa o to, aby sme boli k našim zákazníkom transparentní a aby sme im poskytovali kvalitný zákaznícky servis.

• Seriózní jednání.

Doporučuji. Seriózní jednání.

Team Estilofina

Vše proběhlo bez problémů. Objednávka, komunikace i doručení objednaného zboží, které bylo perfektně zabaleno. Doporučuji

Reakce obchodu Estilofina

Veľmi nás teší, že ste spokojný/á nie len s tovarom, ktorý ste si u nás objednali, ale aj s našimi službami.Tešíme sa na Vašu skorú opätovnú návštevu!

Prajeme vám krásny deň.

• Rychlé,pohodlné,dobrá cena

Vážený zákazník,
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s rýchlosťou, pohodlím a cenou v našom eshope. Sme radi, že ste s nami boli spokojný/á.

Prajeme pekný deň